Technologia

Starając się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów firma C-FORM stawia na nowoczesną technologię. Dysponujemy najnowocześniejszym oprogramowaniem projektowym znacznie przyśpieszającym cały proces projektowania i wykonywania dokumentacji.

Oto wybrane formaty plików obsługiwanych przez nasze oprogramowanie:

  • STEP,
  • STP,
  • IGS,
  • PARASOLID i inne.

Pro/ENGINEER / AUTODESK jest w pełni parametrycznym i asocjatywnym modelerem 3 D opartym na cechach. Jest systemem posiadającym funkcjonalności w pełnym zakresie projektowania i technologii produktów. CAD/CAM/CAE/PDM/PDS. Począwszy od idei - poprzez wzornictwo - konstrukcję - szereg analiz - a na technologii wytwarzania, dokumentacji 2D i wspomaganiu maszyn CNC skończywszy.

ParasolidR to sprawdzony, dokładny modeler geometrii rozwijany przez UGS w Cambridge, Anglia. Opracowany na potrzeby najbardziej zaawansowanych aplikacji MCAD.

Aby wykonywany przez nas produkt był nie tylko właściwie zaprojektowany, ale również wykonany z wysoką precyzją stosujemy system mocowania SYSTEM R3.

W najbliższej przyszłości staramy się, aby nasza firma została posiadaczem certyfikatu ISO:9001, który potwierdzi wysoką jakość naszych usług i produktów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami i korzystania z usług wysokiej jakości.

Projekt i wykonanie: KMEDIA.PL